Máte dotaz? Obraťte se pro radu na naše centrum nápovědy.

 

Objednávky
Jak dlouho trvá dodávka?
Jakmile budou vaše platební údaje ověřeny a schváleny, odešleme vaši objednávku pomocí služby, kterou jste vybrali. Do pokladny zadejte své poštovní směrovací číslo, abyste získali cenovou nabídku a odhad data dodání.
Jsou mé platby bezpečné?
Bereme bezpečnost velmi vážně a náš platební proces využívá nejpokročilejší metody kódování.
Mohu zaslat zprávu nebo přání s mým dárkem vína?
Použijte prosím možnost dárkového poukazu na stránce pokladny. Pokud potřebujete další pomoc, kontaktujte náš tým zákaznických služeb.
Jak mohu zkontrolovat stav objednávky a doručení?
Jakmile bude vaše objednávka odeslána, obdržíte e-mailem číslo k sledování zásilky. Stav své objednávky můžete pravidelně kontrolovat pomocí odkazu v e-mailu.
Jak uplatním slevový kód?
Jakmile budete připraveni přejít k pokladně, můžete svůj kód zadat v sekci „Slevové kódy“ pod objednávkou v nákupním košíku.
Je stanovena minimální cena objednávky na 8wines.com?
Výše minimální objednávky není stanovena.
Zobrazit vše
Můj účet
Jak mohu upravit svůj profil: adresy, kreditní karty atd.?
Své osobní údaje, včetně e-mailové adresy, hesla, fakturačních údajů nebo e-mailových předvoleb, můžete kdykoli spravovat. Chcete-li vstoupit do svého účtu, klikněte na „Účet“, zadejte své přihlašovací jméno a heslo a poté vyberte oblast, kterou chcete...
Jak zabezpečené jsou informace, které poskytuji 8wines.com?
Zaručujeme, že všechny osobní údaje budou uchovávány jako soukromé a důvěrné a že nikdy nebudeme bez vašeho svolení poskytovat žádné z vašich informací. Další podrobnosti naleznete v zásadách ochrany osobních údajů 8wines.
Zobrazit vše
Přeprava
Kam 8Wines zasílá vína?
Dovážíme do celého světa. Vezměte prosím na vědomí, že za dodávky mimo EU a Spojené království je výhradní odpovědností zákazníka potvrdit, že víno lze dovážet do země dodání, a zaplatit všechna místní cla a daně spojené se zásilkou. Před zadáním objednávky...
Kolik si účtujete za přepravu?
Přepravní náklady se počítají na základě hmotnosti a místa určení vaší objednávky. Všechny zásilky zpracovává společnost UPS. Do pokladny zadejte své poštovní směrovací číslo, abyste získali cenovou nabídku a odhad data dodání.
Jak funguje doprava do Velké Británie po brexitu?
8Wines inkasuje DPH a daň z vína ve Velké Británii v době nákupu a naši zákazníci nemusí při přijímání vín navíc nic dělat ani platit.
Zobrazit vše
O společnosti 8Wines
Jaké platební metody akcetujete?
8Wines přijímá American Expess, Visa, MasterCard, Maestro, Paypal, Apple Pay, SEPA a bankovní transfery. Všechny platby kreditní kartou vyžadují 3DS autorizaci.
Jak mohu kontaktovat zákaznický servis?
Jednoduše vyplňte formulář v části „Kontaktujte nás“ a kliknutím na „Odeslat“ odešlete dotaz. Můžete nás také kontaktovat pomocí 24hodinového chatu v pravém dolním rohu každé stránky, telefonicky a na [email protected]
Zobrazit vše