O nás

Ve společnosti 8Wines jsme využili zkušeností našich specialistů k vytvoření unikátní řady stylů a chutí z celého světa. Spíše než abychom se snažili o skladování každé odrůdy na trhu, nabízíme pečlivě vybranou kolekci, která má něco pro každého.

Prohlížením naší nabídky si velmi rychle uvědomíte jakým potěšením je nám získávání těžko dostupných vín od odrůdy Cabernet z Napa Valley po Syrah z Judských hor. Jsme obzláště hrdí na naše prémiová vína ze Spojených států amerických a na zbytek naší široké a unikátní kolekce vín z Nového světa. Milovníci italského vína rovněž najdou hodně přiležitostí k pokušení svých chut’ových pohárků za nesmírně konkurenční ceny.

Když naši zakladatelé poprvé začali získávat výborná vína pro své rodiny a přátele, neměli ani ponětí, že se z jejich dobrodružství stane úspěšný mezinárodní obchod. Dodáváme vína do celé Evropy a naše kolekce vín byla čtyři roky po sobě oceněna zlatými medailemi aplikací Wine Searcher.

Zákaznický servis pro nás znamená vše a usilujeme o poskytnutí vyjímečného zážitku pro každého klienta. Náš přáteský tým je vždy připraven poskytnout radu nebo pomoci s otázkami distribuce prostřednictvím telefonu, 24-hodinového chatu nebo emailu. Srdečně vás zveme k nahlédnutí do naší nabídky a pokud máte nějaké návrhy na doplnění naší kolekce, neváhejte a dejte nám vědět. 

Zveme vás k nahlédnutí do naší nabídky a těšíme se až vám pošleme některá z našich lahodných vín!