O nás

Náš tým specialistů má zkušenosti z celého světa a využívá je k tomu, aby vytvářel unikátní řady vín různých stylů a chutí. Více než na nabídku všech odrůd se soustředíme na pečlivě vybrané kolekce, ve kterých si každý najde to své.

Už při pohledu na naši nabídku si uvědomíte, že je pro nás potěšením získávat těžko dostupná vína od odrůdy Cabernet z Napa Valley až po Syrah z Judských hor. Zvlášť hrdí jsme na naše prémiová vína ze Spojených států Amerických a na další kolekce vín z Nového světa. Hodně příležitostí k pokušení svých chuťových pohárků za bezkonkurenční ceny v naší nabídce rovněž najdou milovníci italského vína.

Když naši zakladatelé poprvé začali hledat ty nejlepší vinice a vyrábět z nich pro své rodiny a přátele lahodná vína, neměli ani ponětí, že se z jejich dobrodružství stane úspěšný mezinárodní obchod. Dodáváme po celé Evropě a za naši nabídku vín jsme šest let po sobě získali zlatou medaili v soutěži Wine-Searcher.

Velmi důležitá je pro nás také péče o zákazníky. Snažíme se poskytnout výjimečný zážitek. A ten začíná už správným výběrem. Náš ochotný tým je vždy připraven poskytnout vám radu nebo pomoc k otázkám výběru i doručení. Jsme k dispozici na telefonu, online chatu nebo na e-mailu.

Srdečně vás zveme k prohlídce naší nabídky. Pokud máte návrhy na doplnění kolekce, neváhejte a dejte nám vědět.

Podívejte se na naši nabídku. Těšíme se, až vám pošleme výběr z našich lahodných vín.